plen
plen

Automatyczna giętarka do liter

Zdięcie maszyny Automatycznej Giętarki Letter Bender3D

         Automatyczna giętarka do liter o nazwie „Letter Bender 3D” to zautomatyzowane urządzenie sterowane komputerowo, wspomagające produkcję liter przestrzennych. Automatyczna giętarka służy do automatycznego gięcia „profili-3D” produkowanych przez firmę 3D System. Zalety maszyny to wykonywanie łuków, gięć taśmy (bez jej nacinania na całej szerokości) oraz rozcinania (cięcia). Panel operatorski z ekranem dotykowym.             Maszyna została zaprojektowana do wykonywania liter o wysokości od 25-30 cm (w zależności od kroju liter) do wysokości 140 cm. Maszyna wykorzystuje „profile-3D” o szerokości do 140 mm.
          Zadaniem maszyny jest ułatwienie formowania taśmy w dowolne kształty, zwiększenie jakości, a przede wszystkim skrócenie czasu produkcji liter przestrzennych. Sterowanie maszyny oparte jest na naszym autorskim sprawdzonym programie „Bending Points Indicator”, który od kilku lat z powodzeniem jest stosowany przez naszych klientów poprzez zadrukowywanie taśmy znacznikami miejsc linii gięcia.
         Maszyna została zaprojektowana i wytworzona od podstaw w firmie3D System i jest jedynym takim urządzeniem w 100% polskiej produkcji na naszym rynku.

Zapraszamy zainteresowanych zakupem do przetestowania naszej maszyny.. 

Text box item sample content