plen
plen

Automatyczna giętarka do liter

Zdięcie maszyny Automatycznej Giętarki Letter Bender3D

         Automatyczna Giętarka do liter o nazwie „Letter Bender 3D” to zautomatyzowane urządzenie sterowane komputerowo, wspomagające produkcję liter przestrzennych. Automatyczna Giętarka służy do automatycznego gięcia „Profili-3D” produkowanych przez firmę 3D System. Zalety maszyny to wykonywanie łuków, gięć taśmy (bez jej nacinania na całej szerokości) oraz cięć. Panel operatorski wykorzystuje ułatwiający obsługę ekran dotykowy. Maszyna została zaprojektowana do liter o wysokości od ok. 25 cm do ok. 140 cm, w zależności od kroju liter i wykorzystuje „Profile-3D” o szerokości od 60 mm do 140 mm.
Zadaniem maszyny jest ułatwienie formowania taśmy w dowolne kształty, poprawa jakości wykonywanych liter, a przede wszystkim skrócenie czasu ich produkcji. Sterowanie maszyny oparte jest na naszym autorskim programie „Bending Points Indicator”, który od kilku lat jest z powodzeniem stosowany przez naszych klientów do zamawiania taśmy ze znacznikami punktów gięcia.
Maszyna została zaprojektowana i zbudowana od podstaw w firmie 3D System i jest jedynym takim urządzeniem w 100% polskiej produkcji na naszym rynku.

Zapraszamy na testy wszystkich Klientów zainteresowanych zakupem Automatycznej Giętarki!

Adres e-mail do pomocy technicznej dla automatycznej giętarki  service@3dsystem.pl