pl
pl

Program “Bending Points Indicator”

Bending Point Indicator

        Program “Bending Points Indicator”– „BPI” (Wskaźnik Punktów Gięcia) – to autorskie rozszerzenie firmy 3D System® do programu CorelDraw. „BPI” umożliwia wygenerowanie punków gięcia i przeniesie ich za pomocą miary na „Profil-3D”. Proponowana metoda zastępuje tradycyjny, ręczny pomiar taśmą mierniczą. Zastosowanie programu, proponowanego przez firmę 3D System®, znacząco skraca czas tworzenia liter przestrzennych oraz eliminuje błędy w pomiarze brył, popełniane przez niedoświadczone osoby. Firma 3D System® tym samym oddaje do użytku producentów reklam relatywnie tanie narzędzie wspomagające budowę form blokowych.
        Atutem „Wskaźnika Punktów Gięcia” jest opcja kalkulatora kosztów, za pomocą którego błyskawicznie sporządza się kosztorys zlecenia. Funkcje kalkulatora pozwalają na wyliczenie zużycia poszczególnych materiałów ze wskazaniem ilości i cen składowych tworzyw, diod LED, zasilaczy, kleju itp.. Kalkulator kosztów – to rozwiązanie dedykowane dla osób organizujących oraz nadzorujących produkcję.
         Nowością w programie „BPI” jest moduł do składania zamówień online na wykonanie bezpłatnego nadruku punktów gięcia na „Profilu-3D w ramach realizowanego zlecenia. Oznaczenie taśmy skraca czas produkcji form przestrzennych oraz całkowicie niweluje błędy w pomiarach. Program jest dostępny dla różnych wersji CorelDraw i systemu Windows.   Aplikacja „Wskaźnik Punktów Gięcia” posiada wersję testową z licencją uprawniającą do bezpłatnego korzystania przez 30 dni.  Licencja  1 roczna płatna. 

Przed instalacją programu zapoznaj się z polityką prywatności gromadzenia przez naszą firmę Państwa danych osobowych związanych z rejestracją , instalacją i użytkowaniem programu ” Bending Points Indicator”