pllvsvnlnbtrelhuhretfresfiensrltderuarcsroptukitbgda
pllvsvnlnbtrelhuhretfresfiensrltderuarcsroptukitbgda

Automatyczna giętarka
"Letter Bender 3D"
cena 59000 pln/netto - price 13500 Euro
Automatyczna giętarka

Pobierz najnowszy cennik 3D System

Oferta 2020

O firmie

       Taśma do liter przestrzennych – producent firma 3D System® powstała w 2001 roku i jest jedynym na rynku polskim producentem profili aluminiowych do budowy liter przestrzennych o nazwie „Profil-3D” i „Profil Brzegowy -3D”, które mają zastosowanie w reklamie wizualnej. Litery przestrzenne, wytwarzane z profili firmy 3D System®, przez producentów reklam, podświetlane są od środka światłem, w większości przypadków, emitowanym przez energooszczędne systemy diodowe (LED). Zbudowane litery przestrzenne w oparciu o profile firmy 3D System® umieszczane są na budynkach, halach lub innych obiektach użyteczności publicznej stanowiąc efektowne reklamy świetlne, które zwiększają rozpoznawalność i podnoszą prestiż firm.
       Taśma do liter przestrzennych – system budowy znaków przestrzennych proponowany przez firmę 3D System® – to najszybszy i zarazem najtańszy sposób konstruowania pojedynczych liter, znaków lub innych brył przestrzennych. System ten cechuje wysoki profesjonalizm, który jest poparty wieloletnim doświadczeniem i nieustannym podnoszeniem jakości profili.
        Nieodłącznym składnikiem budowy liter są kleje opracowane przez firmę 3D System® we współpracy z chemikami z laboratorium niemieckiej firmy Evonik® oraz polskiej firmy Heko, które służą do łączenia „Profili-3D” z frontem litery. Produkcja kleju na specjalne zamówienie ma za zadanie podniesienie wytrzymałości form przestrzennych budowanych za pomocą systemu firmy3D System®.
         Firma 3D System® wychodząc naprzeciw oczekiwaniom producentów liter przestrzennych przekazuje do użytku klientów specjalny program „Bending Points Indicator” do generowania punktów gięcia „Profili-3D”. Program ułatwia wyznaczanie punków gięcia liter oraz zastępuje klasyczny pomiar taśmą mierniczą. BPI jest kolejnym krokiem w rozwoju systemu do budowy znaków. Sprawia, że konstrukcja liter blokowych jest znacząco szybsza i bardziej przyjazna dla użytkownika.
         Program „Bending Points Indicator” – to początek drogi rozwoju systemu obranego przez firmę 3D System®, który ma na celu ułatwienie budowy znaków z wykorzystaniem „Profili-3D”. Nowa wersja programu BPI 1.2 umożliwia nanoszenie punków gięcia na zamawiany „Profil-3D” poprzez automatyczną komunikację ze stanowiskiem drukującym znajdującym się w firmie 3D System.
         Firma 3D System® jako jedyna w Polsce i Europie zbudowała od podstaw wraz  z oprogramowaniem automatyczną giętarkę do „Profili-3D”. Dajemy naszym klientom kolejne narzędzie, które usprawni i przyspieszy produkcję form przestrzennych. Pierwsza prezentacja naszej maszyny miała miejsce na targach reklamy Rema Days w 2018 roku.

Automatyczna giętarka

Automatyczna giętarka o nazwie „Letter Bender 3D” to zautomatyzowane urządzenie sterowane komputerowo, wspomagające produkcję liter przestrzennych. Automatyczna giętarka służy do automatycznego gięcia „profili-3D” produkowanych przez firmę 3D System. Zalety maszyny  czytaj dalej 

Pobierz nasz program

„Wskaźnik Punktów Gięcia” (”Bending Points Indicator” – „BPI”) – to autorskie rozszerzenie firmy 3D System® do programu CorelDraw. „BPI” umożliwia wygenerowanie punków gięcia i przeniesie ich za pomocą miary na „Profil-3D”. Proponowana metoda   czytaj dalej

Aktualności

Bądźmy w kontakcie

3D SYSTEM Krzysztof Jedrzejewski
ul. Paluch 24
02-147 Warszawa
NIP: 812-119-42-66

Numery telefonów

tel. +48 22 652 60 11 |  +48 22 652 60 12

Zamówienia

Magdalena Mikołajun, mobile +48 508 138 119
zamowienia@3dsystem.pl , biuro@3dsystem.pl

Export – Import  Iwona Dębniak
marketing@3dsystem.pl

Pomoc techniczna – porady techniczne

Krzysztof Jędrzejewski mobile +48 501 123 073    reklama@3dsystem.pl

Pomoc techniczna – Letter Bender 3D

Krzysztof Jędrzejewski mobile +48 501 123 073     service@3dsystem.pl

Please install and activate the "Contact form 7" plugin to show the contact form.