plen
plen

Automatyczna Giętarka
cena 79000 PLN/netto

Automatyczna giętarka

Pobierz najnowszy cennik 3D System

Instrukcja budowy liter

O firmie

        Taśma do liter przestrzennych

        Firma 3D System® powstała w 2001 roku i jest jedynym na polskim rynku producentem profili aluminiowych do budowy liter przestrzennych o nazwie „Profil-3D” i „Profil Brzegowy -3D”, które mają zastosowanie w reklamie wizualnej. Litery przestrzenne, wytwarzane przez producentów reklam z profili firmy 3D System®, podświetlane są najczęściej od środka światłem emitowanym przez energooszczędne diody LED. Litery przestrzenne zbudowane w oparciu o profile 3D System® umieszczane są na budynkach, halach i innych obiektach użyteczności publicznej stanowiąc efektowne reklamy świetlne zwiększające rozpoznawalność i prestiż firm.

        Taśma do liter przestrzennych- System budowy znaków przestrzennych proponowany przez firmę 3D System® – to najszybszy i zarazem najtańszy sposób konstruowania pojedynczych liter, znaków i innych brył przestrzennych. System ten cechuje wysoki profesjonalizm poparty wieloletnim doświadczeniem i nieustannym podnoszeniem jakości profili.
        Nieodłącznym elementem budowy liter są kleje opracowane przez firmę 3D System® we współpracy z chemikami z laboratorium niemieckiej firmy Rohm®, które służą do łączenia „Profili-3D” z frontem litery. Produkcja kleju na specjalne zamówienie ma za zadanie podniesienie wytrzymałości form przestrzennych budowanych za pomocą systemu firmy3D System®.
         Firma 3D System® wychodząc naprzeciw oczekiwaniom producentów liter przestrzennych przekazuje do użytku klientów autorski program „Bending Points Indicator” służący do generowania punktów gięcia na „Profilu-3D”. Program wyznacza punkty gięcia liter oraz zastępuje pracochłonny pomiar taśmą mierniczą. BPI jest kolejnym krokiem w rozwoju systemu do budowy znaków. Sprawia, że konstrukcja liter blokowych jest znacząco szybsza i bardziej przyjazna dla użytkownika.
         Program „Bending Points Indicator”  to początek drogi rozwoju systemu obranego przez firmę 3D System®, który ma na celu ułatwienie budowy znaków z wykorzystaniem „Profili-3D”. Nowa wersja programu BPI 1.2 umożliwia nadrukowanie punktów gięcia po wewnętrznej stronie „Profilu-3D” poprzez automatyczną komunikację ze stanowiskiem drukującym znajdującym się w firmie 3D System®.
         Firma 3D System® jako jedyna w Polsce i Europie zbudowała od podstaw wraz  z oprogramowaniem automatyczną giętarkę do „Profili-3D”. Jest to kolejne narzędzie, które usprawni i przyspieszy naszym Klientom produkcję form przestrzennych. Pierwsza prezentacja maszyny miała miejsce na targach reklamy Rema Days w 2018 roku, gdzie otrzymała Wyróżnienie Korony Reklamy, a rok później Złoty Medal za Innowację.

Automatyczna Giętarka

Automatyczna Giętarka do liter o nazwie „Letter Bender 3D” to zautomatyzowane urządzenie sterowane komputerowo, wspomagające produkcję liter przestrzennych. Automatyczna Giętarka służy do automatycznego gięcia „Profili-3D” produkowanych przez firmę 3D System. Zalety maszyny… czytaj dalej 

Pobierz nasz program

Program „Bending Points Indicator”– BPI (Wskaźnik Punktów Gięcia) – to autorskie rozszerzenie firmy 3D System® do programu CorelDraw. BPI umożliwia wygenerowanie punktów gięcia i ich nadrukowanie na „Profil-3D”, co zastępuje ręczny pomiar taśmą mierniczą. Zastosowanie programu…   czytaj dalej

Aktualności

Bądźmy w kontakcie

3D SYSTEM Krzysztof Jedrzejewski
ul. Paluch 24
02-147 Warszawa
NIP: 812-119-42-66

Numery telefonów

tel. +48 22 652 60 11 |  +48 22 652 60 12

Zamówienia

Magdalena Mikołajun, tel. +48 22 652 60 11, mobile +48 508 138 119
biuro@3dsystem.pl

Export – Import  Agnieszka Koniarska, Iwona Dębniak
marketing@3dsystem.pl

Pomoc techniczna – porady techniczne

Krzysztof Jędrzejewski mobile +48 501 123 073    reklama@3dsystem.pl

Pomoc techniczna – Letter Bender 3D

Krzysztof Jędrzejewski mobile +48 501 123 073     service@3dsystem.pl