PROGRAM „BENDING POINTS INDICATOR”

Bending Point Indicator - program do automatycznego gięcia liter 3d

 Program „Bending Points Indicator”– BPI (Wskaźnik Punktów Gięcia) – to autorskie rozszerzenie firmy 3D System® do programu CorelDraw. BPI umożliwia wygenerowanie punktów gięcia i ich nadrukowanie na „Profil-3D”, co zastępuje ręczny pomiar taśmą mierniczą. Zastosowanie programu, proponowanego przez firmę 3D System®, znacząco skraca czas tworzenia liter przestrzennych oraz eliminuje błędy w pomiarze brył popełniane przez niedoświadczone osoby. Firma 3D System® tym samym oddaje do użytku producentów reklam narzędzie wspomagające budowę form blokowych.
        Atutem BPI jest moduł Kalkulatora kosztów, za pomocą którego błyskawicznie sporządza się kosztorys zlecenia. Jest to rozwiązanie dedykowane dla osób organizujących oraz nadzorujących produkcję. Funkcje Kalkulatora pozwalają na wyliczenie zużycia poszczególnych materiałów ze wskazaniem ilości i cen składowych tworzyw, diod LED, zasilaczy, kleju itp.
         Ważną częścią programu BPI jest moduł do składania zamówień online na wykonanie bezpłatnego nadruku punktów gięcia na „Profilu-3D. Oznaczenia po wewnętrznej stronie taśmy skracają czas produkcji liter oraz całkowicie niwelują błędy w pomiarach. Program jest dostępny dla różnych wersji CorelDraw i systemu Windows. Program posiada wersję testową z licencją do bezpłatnego korzystania przez 30 dni.  Licencja roczna jest płatna, ale nadruk punktów gięcia jest w cenie profilu. 

Przed instalacją programu zapoznaj się z polityką prywatności gromadzenia przez naszą firmę Państwa danych osobowych związanych z rejestracją , instalacją i użytkowaniem programu ” Bending Points Indicator”

 

Pierwsza Część…

rozpoznawanie otwartych kształtów

wykrywanie małych odległości pomiędzy węzłami

wykrywanie zbyt bliskich punktów gięcia

wykrywanie ostrych naroży o kątach poniżej 15 stopni

Druga Część…

wykrywanie małych kształtów

pozostałości wygładzanie loga

wykrywanie nachodzących na siebie kształtów

wykrywanie powielonych kształtów

wykrywanie punktów gięcia w odległości mniejszej niż 15mm

Trzecia Część…

blisko siebie występujące punkty gięcia – naprawa ich.  

Inne podpowiedzi na naszym kanale YouTub:

https://www.youtube.com/channel/UCjygjGDPouEBg9s9yT73MzQ

Scroll to Top